BoardBros

Vydavatel moderních deskových her nejen pro náročné hráče

náš příběh

Vydavatelství BoardBros vzniklo v roce 2018 jako společný projekt nadšených hráčů, propagátorů deskových her a redaktorů deskoherní sekce Mfantasy.cz. 

Naším cílem je lokalizovat kvalitní deskové hry z celého světa a přinášet je na český trh. Chceme dokázat, že hry jsou moderním smysluplným koníčkem, který nejen baví, ale také rozvíjí. V dnešní přetechnizované době v nich navíc vidíme způsob, jak trávit volný čas se svou rodinou a přáteli. 

Na domácí trh přinášíme především hry, jež oslovují náročné zkušené hráče, a to dospělé a teenagery. Zkrátka takové, které nás samotné ze srdce baví hrát. 

Motto:

Hráč hráči bratrem. 

Board Bros

Kodex

My, hrdí zakladatelé a členové společnosti BoardBros, veřejně deklamujeme, že hraní deskových her je pro nás ideologií, vírou i životním scénářem, a proto přísaháme:

Že na český trh dostávat ty nejlepší a nejzajímavější hry, které se objeví v zahraničí, budeme.

Že každou hru, pod kterou se podepíšeme, mnohokrát osobně odzkoušíme a zajíce v pytli prodávat za žádných okolností nehodláme.

Že o bonusové materiály, rozšíření našich her i každý další nadstandardní obsah pro naše kupce usilovati toužíme.

Že ani geniální myšlenku v párty podobě či v jednoduchém kabátku ze dveří nevyhodíme.

Že herní prožitek budiž nám vždy nejvyšším měřítkem kvality i soudcem.

Že jak hry euroidní, tak ameritrashové do našeho portfolia co nejdříve zařadíme.

Že na překladu, grafice, pravidlech hry i každém žetonku jen tu nejpoctivější práci odvedeme.

Že se ve velké míře na hry, jež lákají náročné a zkušené hráče, soustřediti dychtíme.

Že se naše zboží do širých krajin republiky i přilehlých dálav dostati pokusíme.

Že všem našim příznivcům vstříc vyjdeme a s jejich problémy či otázkami poradíme.

Výše uvedené splníme, kdyby nám mozoly od kostek krvácely, mozek se jako laciný tablet přehříval a svaly na nohou z neustálého sezení ochably.

K tomu nám dopomáhej bohové všech národů a ras z tohoto světa, jakož i jiných.

David

David začal svoji herní kariéru na ďáblových kartičkách Magic: The Gathering kolem počátku milénia. Jeho další kroky vedly ke Carcassonne a v roce 2016 si troufnul začít o hrách psát, což mu vydrželo dodnes. V osobním životě jde o taťku dvou dětiček, ze kterých začal vychovávat budoucí spoluhráče (manželku zlomil už před 12 lety). Pár let zpátky pověsil na hřebík baseballovou kariéru, od té doby se chátrání fyzické schránky snaží oddalovat raketovými sporty a jízdou na kole. Na svůj podíl v BoardBros si vydělal jako analytik.

Marek

Když se roku 1994 na českém trhu objevila karetní hra Doomtrooper, Marek pochopil, že mu osud ukázal cestu. Od tohoto momentu se věnuje deskovým, karetním i roleplayingovým hrám, přičemž od roku 2015 o nich píše pro server Mfantasy.cz. V posledních letech se zabýval také lokalizacemi her, podílel se například na Plyšové hlídce, Nemesisu či Legendách Západu. V civilním životě pracuje jako redaktor. Volný čas věnuje nepříliš zdařilému parodování sportu, fantasy a sci-fi literatuře a pochopitelně svým milovaným hrám.

Sledujte nás na FB, IG a YT!

Mrkněte na naše profily na Facebooku, Instagramu a Youtube a dozvíte se o tom, co hrajeme, co řešíme a co chystáme.
Jsme totiž stále především hráči jako vy!